Info o počasí, bouřky, extrémní počasí, výstrahy

Příspěvky s diskuze

Aktuálně z Brna

Aktuální teplota V Brně

Výstrahy ČHMÚ

Radar srážek

Radar srážek západní Evropa

Satelit - oblačnost

Anketa

Jaké roční období máte nejraději?

Já LÉTO (948)
 

Miluji PODZIM (972)
 

Je mě to JEDNO (945)
 

RSS

RSS

Počasí v ČR

Zítra, tedy ve čtvrtek očekávám oblačno až skoro zataženo. Místy déšť v Čechách srážky sněhové nebo smíšené. Vítr bude vát od jihu kolem 8 m/s, v nárazech na Moravě kolem 15 m/s. Teploty na Moravě kolem 5°C, V Čechách kolem 2°C. Výstrahy na úvodní stránce. 
V Úterý očekávám polojasnou oblohu, k večeru na západě přibývání oblačnosti, později déšť se sněhem na horách sněžení. Teploty kolem 2°C. Vítr západní kolem 3 m/s.
V pondělí očekávám oblačno s občasnými přeháňkami, na horách sněhovými. V nížinách déšť se sněhem. Teploty kolem 2°C. Vítr od severozápadu až západu kolem 3 m/s.
V neděli očekávám oblačno až zataženo, s občasnými srážkami, na horách sněhovými. Teploty kolem 3°C. Jihozápadní vítr kolem 3 m/s.
V sobotu očekávám oblačno až skoro zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Na horách srážky sněhové. Teploty kolem 3°C. Vítr jhozápadní až západní kolem 4 m/s.
Očekávám oblačno až zataženo s přeháňkami nebo občasným deštěm na horách sněžení. Teploty kolem 4°C. Jižní vítr kolem 3 m/s.
Přes den očekávám: zpočátku  polojasno, během dne přibývání oblačnosti od jihovýchodu s deštěm, na horách déšť se sněhem nebo sněžení. Teploty kolem 4°C. Vítr od jihovýchodu kolem 3 m/s.
Očekávám oblačno až zataženo, místy srážky na horách sněhové. Teploty kolem 3°C. Vítr povane od jihu o rychlosti kolem 4 m/s.
Očekávám, oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Teploty kolem 6°C. Jihozápadní vítr kolem 10 m/s bude během dne slábnout. Tlak slabě stoupne.
Zítra, tedy v Pondělí očekávám proměnlivou oblačnost s občasným deštěm, na západě republiky déšť se sněhem na horách sněžení. Teploty kolem 6°C, na západě republiky kolem 2°C.